OBS: Nya rutiner p.g.a. coronaviruset

Läs mer om rutinerna genom att klicka på Nyheter i menyn ovan.

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Hörby kommuns Industrifastighets AB. Vi finns på Vallgatan 6 A i Hörby.

Fakturaadress för leverantörer

Leverantörer ombeds skicka fakturor via e-post till faktura@horbyindfast.se.

Tänk på detta när du skapar din faktura.

Personal

Inger Bergfors

Vd-sekreterare
0415-37 85 41
inger.bergfors@horbybostader.se

Tomas Björk

Byggprojektledare
0415-37 85 69
tomas.bjork@horbyindustrifastigheter.se

Carina Boijertz

Ansvarar för felanmälan.
carina.boijertz@horbyindustrifastigheter.se

Benni Karlsson

0415-37 85 46
Fastighetschef
benni.karlsson@horbyindustrifastigheter.se

Ninni Nilsson

0415-37 85 44
Ekonomiansvarig
ninni.nilsson@horbyindustrifastigheter.se

Eva Hellman Persson

Vd
0415-37 81 44
eva.hellman.persson@horbyindustrifastigheter.se

Dataskyddsombud

Elin van Beesel

dataskyddsombud@horbyindustrifastigheter.se