Kontakta oss

Närbild på fasadmonterad vit flagga med Hörby Industrifastighets AB:s logotyp

Fakturaadress för leverantörer

Leverantörer ombeds skicka fakturor via e-post till faktura@horbyindfast.se.

Tänk på detta när du skapar din faktura.

Personal

Inger Bergfors

Vd-sekreterare
0415-37 85 41
inger.bergfors@horbybostader.se

Emma Larsson

Förvaltare
emma.larsson@horbyindustrifastigheter.se

Vladimir Kardjev

0415-37 85 53
Ekonom
vladimir.kardjev@horbybostader.se

Benni Karlsson

0415-37 85 46
Teknisk chef
benni.karlsson@horbyindustrifastigheter.se

Ninni Nilsson

0415-37 85 44
Ekonomiansvarig
ninni.nilsson@horbyindustrifastigheter.se

Eva Hellman Persson

Vd
0415-37 81 44
eva.hellman.persson@horbyindustrifastigheter.se

Bengt Persson

Fastighetschef
0415-37 85 69
bengt.persson@horbybostader.se

Dataskyddsombud

Jesper Hultqvist

dataskyddsombud@horbyindustrifastigheter.se

Fick du hjälp av informationen på sidan?

Kontakta oss